To był pokaz mody i dobrych emocji! Kobiety chcą więcej takich wydarzeń (WIDEO)

Blisko 20 kobiet zaprezentowało się przed publicznością w kreacjach przygotowanych z tego, co miały w szafach one i ich koleżanki. Jak przystało na wydarzenie „Jestem Eko, Jestem Vintage” część ubrań została kupiona wcześniej w second handach.
– Tylko bez oceniania, tu nie ma oceniania, przywitacie je życzliwe !- zaapelowała przed pokazem Claudia Rubanowicz, która razem z Karoliną Borchert przygotowała wydarzenie.

Po wybiegu w Adebarze przeszło 19 modelek. Tu nie liczył się ani wiek, ani wzrost, ani waga. Najmłodsza z nich miała 13 lat, najstarsza 70. Wszystkie zostały powitane gromkimi brawami i entuzjastycznymi okrzykami. Świetna atmosfera zresztą panowała podczas całego spotkania.

To był udany finał wydarzenia „Jestem Eko, Jestem Vintage”, który zaczął się wczoraj w Laboratorium Kultury Adebar. W piwnicach ratusza swoje „szafy” wystawiło 27 pań. Można było się wymieniać ubraniami i dodatkami, lub często za symboliczne pieniądze odsprzedać odzieżowe perełki. Wszystko w ramach promowania odpowiedzialnej i świadomej mody.
– Takie spotkania powinny być częściej – to zdanie nagminnie przewijało się w rozmowach.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend