Udany występ w zawodach podopiecznych trenera Przemysława Spadło z klubu sportowego Morote

Za zawodnikami Klubu Sportowego Morote Głowaczewo pracowity weekend.
– W sobotę uczestniczyliśmy w Pomerania Sparing Camp, zgrupowaniu prowadzonym przez trenera reprezentacji kraju, Macieja Gawłowskiego, a w niedzielę pojechaliśmy walczyć do Berlina na 15 International Banzai Cup, międzynarodowy turniej, w którym brali udział zawodnicy z 13 krajów – mówi trener z Klubu Sportowego Morote Głowaczewo Przemysław Spadło.

Po przerwie spowodowanej koronawirusem był to pierwszy duży turniej w Europie, dlatego cieszą wyniki podopiecznych klubu z Głowaczewa. Fantastycznie spisał się Wiktor Wojarski, który zdobył 3 miejsce w kategorii kumite male U14. To kolejny medal 12-letniego zawodnika, który bardzo obiecująco się rozwija.

O włos od medalu był walczący w kategorii kumite male U10 Maksym Piłat, który przegrał walkę o brąz jednym punktem, z zawodnikiem gospodarzy. Nasi sportowcy wraz z trenerem, Przemysławem Spadło, już planują kolejne starty.

5 1024x683 - Udany występ w zawodach podopiecznych trenera Przemysława Spadło z klubu sportowego Morote
9 1024x963 - Udany występ w zawodach podopiecznych trenera Przemysława Spadło z klubu sportowego Morote
1 1024x768 - Udany występ w zawodach podopiecznych trenera Przemysława Spadło z klubu sportowego Morote

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend