Umów wizytę w Urzędzie Skarbowym przez telefon lub Internet

Od poniedziałku podatnicy woj. zachodniopomorskiego mają dostęp do formularza online, za pomocą którego mogą umówić wizytę na terminy od 17 listopada włącznie. 

Nowy model obsługi uruchomiony został pilotażowo latem tego roku w województwach podlaskim i wielkopolskim. Usługa została dobrze przyjęta przez podatników i już w październiku została wprowadzona w 5 kolejnych regionach, a od 16 listopada jest dostępna już w całym kraju. 

Jak się umówić na wizytę?

Wizyty można umawiać już od dzisiaj, na terminy od 17 listopada włącznie. Wizytę można umówić:

-przez Internet – możesz skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego na stronie podatki.gov.pl lub swojego urzędu skarbowego,

-telefonicznie – numery telefonów sprawdzisz na stronie www swojego urzędu skarbowego.

Inne sposoby załatwiania spraw online

Zachęcamy do dalszego korzystania z dotychczasowych zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych. Oprócz infolinii Krajowej Informacji Skarbowej i możliwości załatwienia swoich spraw podatkowych przez strony podatki.gov.pl i biznes.gov.pl, dostępne są też specjalne numery telefonów w urzędach skarbowych. Można je znaleźć na stronach internetowych urzędów w zakładce Kontakt.

Ważne: ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to niezbędne, a wizytę zarezerwujmy przez Internet lub telefonicznie. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego czekania w kolejce i zadbamy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend