Uwaga, jutro handlowa niedziela. My tropimy najlepsze wyprzedaże w Kołobrzegu

Jutro większość sklepów powinna być czynna. To najlepszy czas dla zapracowanych, by zrobić przedświąteczne zakupy.

W tym roku niedziela handlowa wypada w kalendarzu 9 kwietnia, tj. na tydzień przed Wielkanocą. Markety i galerię powinny być czynne jak w każdą inną niedzielę (np. Nowe Hosso jest czynne od godziny 10 do 20). W pozostałych sklepach będziemy mogli zrobić zakupy tak jak w sobotę, czyli najczęściej między godziną 10 a 14.

My sprawdziliśmy czy można liczyć teraz na jakieś zniżki. Okazuje się, że ledwo zaczęła się wiosna, a już część sklepów oferuje tzw. first sale lub mid season sale czy pierwsze przeceny w sezonie. Teraz więc ceny spadają na artykuły z kolekcji wiosennych. 

I tak, sklep Top Secret w nowym Hosso obniża teraz ceny o 50 procent. Big Star do każdej pary dżinsów dorzuca koszulkę za jedyne 9,99 zł. Sklep Medicine daje 20 procent rabatu na kurtki i płaszcze. Rekordowe rabaty znajdziemy w sklepie Diverse. Tu część kolekcji jest teraz tańsza nawet o 77 procent!

Sklep z bielizną Esotiq w starym Hosso w ramach mid season sale obniża ceny o 40 procent, a sklep Change Lingerie tuż obok oferuje teraz 2 komplety bielizny w cenie jednego.

Sklep Funk’n’Soul przecenia drugą kupioną rzecz o 30 procent. Wielkie napisy ”SALE” widnieją też w sklepie Cropp.

Z kolei sklep GreenPoint naprzeciwko starego Hosso przecenia część asortymentu o 50 procent, a sklep z modą młodzieżową Tally Weijl liczy rabaty w złotówkach dając swoim klientom kupon o wartości 25 zł.    

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend