W Kołobrzegu powstaje nowy 5-gwiazdkowy hotel. 50 metrów wysokości i 468 apartamentów

You are currently viewing W Kołobrzegu powstaje nowy 5-gwiazdkowy hotel. 50 metrów wysokości i 468 apartamentów

Luksusowy pięciogwiazdkowy hotel Baltic Wave, z 468 apartamentami i wyjątkowym basenem infinity edge, powstaje w Kołobrzegu pod prestiżową marką Crowne Plaza. – Jako doświadczony deweloper, generalny wykonawca i inwestor, stale rozwijamy nasze kompetencje w segmencie premium rynku hotelowegopodkreśla Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

Pięciogwiazdkowy Hotel Baltic Wave powstaje zaledwie 200 m od plaży, w sercu kołobrzeskiej dzielnicy uzdrowiskowej, przy ul. T. Kościuszki 16. Docelowo budynek będzie mieć 14 kondygnacji, osiągając blisko 50 m wysokości. W hotelu powstanie 468 apartamentów o powierzchni od 29 do 130 m kw. z balkonami lub tarasami do 80 m kw. Goście Baltic Wave będą mogli korzystać m.in. z luksusowej strefy spa & wellness, zażywać kąpieli w basenie panoramicznym z widokiem na morze lub rozkoszować się czasem w eleganckich restauracjach i kawiarniach. Ofertę obiektu uatrakcyjni nowoczesna przestrzeń konferencyjna dla 500 osób.

W lipcu tego roku pakiet kontrolny spółki Baltic Wave Sp. z o.o. odpowiadającej za realizację inwestycji został przejęty przez MA Investment Sp. z o.o., której prezesem jest Marcin Antczak. Finansowanie transakcji zostało pozyskane poprzez emisję obligacji we współpracy z firmą doradczą Upper Finance Investment. Dalsze prace budowlane będą prowadzone przez FB Antczak, pełniącą od lipca funkcję generalnego wykonawcy. Projekt jest realizowany w formule apartamentów hotelowych z wynajmem bezobsługowym. Za sprzedaż apartamentów i marketing całej inwestycji odpowiada firma Vacation Investments. 

FB Antczak jest wiodącym polskim deweloperem, generalnym wykonawcą oraz inwestorem na rynku nieruchomości. Grupa od 40 lat realizuje inwestycje mieszkaniowe, hotelowe, biurowe oraz logistyczno-przemysłowe. W sektorze deweloperskim Grupa zbudowała ponad 5 tys. mieszkań i domów. Wśród najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych na rynku inwestycji FB Antczak w sektorze biurowo-hotelowo-gastronomicznym znajdują się m.in. Garden Plaza w Warszawie, Calisia One wraz z hotelem Hampton by Hilton w Kaliszu oraz SQ Business Center we Wrocławiu.

Ten post ma 3 komentarzy

 1. Mieszkaniec

  Szanowna Pani Prezydent,
  a czy będą mieli parking podziemny na 468 pojazdów
  (tyle co apartamentów)
  czy może będziemy mieli 400 aut więcej w środku dzielnicy uzdrowiskowej?

 2. Mieszkaniec

  Szanowna Pani Prezydent,
  a czy będą mieli parking podziemny na 468 pojazdów
  (tyle co apartamentów)
  czy może będziemy mieli 400 aut więcej w środku dzielnicy uzdrowiskowej?

 3. Mieszkaniec

  To ile będzie tych miejsc parkingowych?

Dodaj komentarz