W licytacjach dla WOŚP też pobiliśmy rekord. Najwyżej wylicytowano kolację ze znanym piłkarzem

Ostateczna kwota licytacji kołobrzeskiego sztabu WOŚP to 31 902,5 zł. Poprzedni najwyższy wynik to kwota mniejsza o blisko 20 tysięcy złotych.

Warto zaznaczyć, że najwyższa kwota z jednej licytacji jest wyższa od rekordowej kwoty łącznej licytacji dwa lata temu – kolację i dzień z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem w Warszawie, internauta wylicytował za… 13 tys. 100 zł!!
Inne licytacje, które przekroczyły magiczną kwotę 500 zł to: Złote serduszko z diamentami od Per Te, zwiedzanie muzeum w Podborsku ze starostą Tomaszem Tamborskim, warsztaty kulinarne z Anną Mieczkowską, obiad z Jackiem Woźniakiem, trzy bursztynowe serduszka, koszulka z autografem Ł. Fabiańskiego, romantyczny weekend w Akces Medical FIT&SPA, weekendowy Offroad, czy voucher na pobyt w apartamencie od Chilli Apartamenty.
– Szczególne podziękowania kieruje do Agnieszki Klepuszewskiej i Macieja Mądrowskiego za „ogarnięcie” licytacji na portalu charytatywni.allegro.pl. – pisze w komunikacie do mediów na temat zakończonych licytacji Kamil Barwinek, koordynator Orkiestry w Kołobrzegu.
Wcześniej informowaliśmy, że do puszek w tym roku kołobrzeżanie wrzucili rekordowo dużo, bo ponad 149 tys. zł. A nie była to jeszcze ostateczna kwota. Ile dokładnie uzbierano podczas 27. Finału WOŚP w Kołobrzegu, dowiemy się na przełomie lutego i marca.
Fot. FB/WOŚP Kołobrzeg
wosp kolobrzeg - W licytacjach dla WOŚP też pobiliśmy rekord. Najwyżej wylicytowano kolację ze znanym piłkarzem

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend