W niedzielę Finał WOŚP. Darmowe sesje zdjęciowe przy Marianach, kąpiel Morsów, a w Internecie aukcje. Zobacz, co jest licytowane najwyżej

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za 5 dni. Z powodu pandemii będzie wyglądał on nieco inaczej. Organizatorom nie zabrakło jednak pomysłów, jak poradzić sobie z licznymi restrykcjami, które zostały wprowadzone z powodu pandemii.

Wolontariuszy będzie można spotkać w niedzielę – 31 stycznia – na terenie całego miasta w godzinach od 10 do 20. Kwestować będą również przy kasach w sklepach Stokrotka. W Internecie uruchomiono tzw. eSkarbonki.

– eSkarbonki to „wirtualne puszki”, dzięki którym kwestujący mogą zbierać datki na rzecz WOŚP w Internecie, a darczyńcy mogą się do takiej zbiórki przyłączyć – informują wolontariusze. I apelują – Zachęcaj znajomych do przekazywania wpłat na eSkarbonce sztabu WOŚP Kołobrzeg! Indywidualny link eSkarbonki można udostępniać w mediach społecznościowych, wysyłać mailem, smsem, messengerem, whatsappem, umieścić na stronie lub na prowadzonym blogu. Wpłat na eSkarbonki można dokonywać do poniedziałku 1 lutego 2021 roku do północy.

Program

W tym roku w programie jest m.in. kąpiel morsów i wystawa zabytkowych samochodów przy latarni morskiej. Na ciekawy pomysł wpadli wolontariusze i kołobrzescy fotograficy, którzy zapraszają na profesjonalne sesje zdjęciowe przy kołobrzeskich Marianach. Listę dyżurów fotograficznych publikujemy pod tekstem. Natomiast program znajdziecie na zdjęciu u góry.

Licytacje

Na portalu allegro.pl kołobrzeski sztab WOŚP założył blisko 50 licytacji. Można wylicytować m.in. kurs na patent sternika motorowodnego, koszulki z autografami Zbigniewa Bońka, Arkadiusz Milika i Kamila Grosickiego, voucher na tort urodzinowy od A To Ci Torcik, zestaw upominków od prezydent Kołobrzegu, książki i wyroby rękodzielnicze.

Najwyżej licytowane są pobyty w hotelach – Shuum (dziś licznik licytacji zatrzymał się 1,7 tys. zł) oraz Havet Hotel Resort & Spa (660 zł).

Licytacje kończą się 2 lutego. Znajdziecie je pod linkiem: https://allegro.pl/uzytkownik/WOSP_Kolobrzeg?fbclid=IwAR2dzPiZWzQjDSePihANUJMLYJF-SzlZrsGxpWAKhHCNKAj9Rw6U7pO548U&bmatch=cl-dict210105-ctx-uni-1-3-0112

wosp - W niedzielę Finał WOŚP. Darmowe sesje zdjęciowe przy Marianach, kąpiel Morsów, a w Internecie aukcje. Zobacz, co jest licytowane najwyżej

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend