W reprezentacji narodowej aż ośmiu zawodników i zawodniczek z powiatu kołobrzeskiego

3-4 marca 2018 r. w Warszawie miało miejsce szkolenie i kwalifikacje do kadry narodowej w Przeciąganiu Liny. Do Stolicy wraz z trenerem Przemysławem Spadło pojechało siedmiu zawodników klubu MOROTE z Głowaczewa.

Na zdjęciu kadra narodowa w Southport, w północno-zachodniej Anglii podczas zeszłorocznych Mistrzostw Europy w Przeciąganiu Liny seniorów oraz Mistrzostwa Świata juniorów. Na zdjęciu m.in. Przemysław Spadło (pierwszy z lewej), który prowadzi sekcję sportową w  Głowaczewie.

Nominacje do Reprezentacji z powiatu kołobrzeskiego uzyskali: Przemysław Spadło, Waldemar Biernat, Rafał Gabryś, Kamil Żak, Paweł Rutkowski do reprezentacji seniorów, Dagmara Spadło i Agnieszka Maniewska do reprezentacji seniorek oraz Michał Tokarski do reprezentacji juniorów.

Kadra będzie reprezentować barwy narodowe m.in. podczas Mistrzostwa Świata w Przeciąganiu Liny w Kapsztadzie, w Południowej Afryce. 

Uwaga, cały czas trwa nabór do sekcji z Głowaczewa. Na zajęcia zapisywać może się młodzież od 15 roku życia. Kontakt przez profil na Facebooku – Morote – Tug of War.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend