W sobotę X Motoserce. Przez dekadę udowodnili, że potrafią zorganizować świetną zabawę w szczytnym celu

Klub Motocyklowy VOYAGER w sobotę organizuje X, a więc jubileuszową akcję MOTOSERCE związaną ze zbiórką krwi.

Akcja odbędzie się na Placu Pionierów w Kołobrzegu w sobotę (2 czerwca) w godzinach od 11.00 do 17.00. A już od kilku dni na hasło MOTOSERCE można oddawać krew w punkcie krwiodawstwa kołobrzeskiego szpitala. Dla krwiodawców przewidziane są upominki, w tym motocykl o pojemności 125 cm.

– Motoserce jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. – mówią organizatorzy – Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa. Krew jest towarem luksusowym i doskonale wiemy jak bardzo jest nam potrzebna. Wiosna, a szczególnie lato, to czas, gdy brakuje jej najbardziej. Oddając ją regularnie, będziemy mieć moralne prawo oczekiwać jej w nagłych wypadkach. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby ludzi, a poprzez swoje działania podnosić świadomość wśród społeczeństwa.

Celem akcji jest zachęcenie jak największej ilości osób do oddania krwi a tym samym zebranie jej w znaczącej ilości.

W sobotę podczas pikniku będzie sporo atrakcji, m.in. koncerty, pokazy sztuk walki, atrakcje dla najmłodszych, pokaz ratownictwa, symulator dachowania.

Podczas Motoserca komitet społeczny „Serce dla hospicjum” przeprowadzi loterię fantową. Za symboliczne 5 zł będzie można wygrać wspaniałe nagrody – pobyty w apartamentach, hotelach, obiady, kolacje i desery, kawę, zabiegi kosmetyczne, masaże, vouchery na basen, fitness, siłownię, zabawki, lody, sesje fotograficzne, wejściówki na wesołe miasteczko, karnety zniżkowe.

do prasy - W sobotę X Motoserce. Przez dekadę udowodnili, że potrafią zorganizować świetną zabawę w szczytnym celujubi

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend