Weekend: Słoneczna Stacja, Zlot Food Trucków i Targi Mody

You are currently viewing Weekend: Słoneczna Stacja, Zlot Food Trucków i Targi Mody

W ten weekend największa imprezą w mieście i w powiecie kołobrzeskim to bez wątpienia Sunrise Festival. Ale kto się wybiera na Festiwal Wschodzącego Słońca też znajdzie coś dla siebie. 

Słoneczna Stacja w Ustroniu 

Od dziś do niedzieli telewizja Polsat oraz stacja muzyczna 4fun.tv zapraszają na „Słoneczną Stację” do Ustronia Morskiego. W programie m.in. spotkania z gwiazdami, scena muzyczna z DJ-em oraz wieczorne występy artystów. Relacje dla Polsatu poprowadzi Agnieszka Hyży.

W ramach akcji – symulatory, ścianka wspinaczkowa, fotobudka, zajęcia fitness na trampolinach, paintball, tor do skimboardu, slider, i wiele innych ciekawych propozycji spędzenia czasu wolnego. Start godz. 9.00, przy zejściu nr 7 (ul. Nadbrzeżna).

Fashion Meeting

W ten weekend w Kołobrzegu pojawią się najzdolniejsi projektanci mody. Organizator targów Fashion Meeting postanowiła pokazać się w Kołobrzegu i zaprasza od piątku do poniedziałku na plac przy latarni morskiej. Będzie można zobaczyć najnowsze trendy, spotkać projektantów i zrobić zakupy. Na wieszakach kolekcje damskie, męskie i dziecięce. Start godz. 10. Wstęp wolny.

Festyn przy ulicy Truskawkowej

Ochotnicza Straż Pożarna zaprasza jutro do Korzystna na boisko przy ul. Truskawkowej na Festyn Strażacki. Będą pokazy wozów bojowych, konkursy i zabawy, koncert zespołu „Specyficzni”. Będzie też kuchnia, a w niej m.in. grochówka i kaszanka. Start o godz. 10. Wstęp wolny. Szczegóły na plakacie pod tekstem.

I Zlot Food Trucków

W sobotę i w niedzielę na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu odbędzie się I Zlot Food Trucków. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców, turystów w tym i sunrise’owiczów na Święto Smaków! Będzie m.in. strefę dla Waszych Maluchów, dmuchane zamki, oraz muzykę na żywo. 

Beczka Śmiechu

W niedzielę Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na kolejny Poranek Młodego Widza. O godz. 11 rozpoczną się  zajęcia plastyczne oraz zabawy animacyjne, a o godz. 13 spektakl uliczny „Beczka śmiechu” w wykonaniu Teatru na Walizkach z Wrocławia.

„Beczka Śmiechu” jak sugeruje już sam tytuł, to wybuchowa mieszanka komediowych wątków fabularnych. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągają mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, tak że do końca nie wiadomo czym zaskoczą widza.

Piknik dla Asi

W niedzielę o godz. 13 w Gościnie odbędzie się Piknik dla Asi. Będą loterie, koncert i grill. dochód zostanie przeznaczony na leczenie Asi. Szczegóły na plakacie poniżej.

 

Dodaj komentarz