Wiemy co powstaje w Hosso. Sprawdź, kto planuje otworzyć swoje handlowe salony w Kołobrzegu

W galeriach Hosso kilka zmian. Sklepy się remontują oraz powiększają swój metraż i asortyment. Pojawią się też nowe. My sprawdziliśmy kto szykuje się na podbój kołobrzeskiego rynku.

W nowym Hosso w ciągu około dwóch tygodni ma zostać otwarty salon optyczny sieci Vision Express, który łączy usługi medyczne oraz sprzedaż okularów i soczewek w jednym miejscu. Jak możemy przeczytać w reklamie tego optycznego giganta znajdziemy tu profesjonalną obsługę i opiekę lekarzy specjalistów.

W nowym Hosso będziemy też mogli niedługo zrobić zakupy w sklepie Bytom, który serwuje męską odzież wysokiej jakości od 1945 roku. W kolekcji znajdziemy m.in. męskie garnitury i koszule.

Zmiany również w znanych nam już doskonale sklepach. Młodzieżowy brand House jest w tej chwili zamknięty. Trwa remont. W nowych i większych niż dotąd przestrzeniach powinniśmy móc zrobić znowu zakupy  najpóźniej 20 kwietnia.

Z kolei sklep Bazaar w nowym Hosso przeniósł się do większego lokalu i włączył do swojej oferty odzież znanej hiszpańskiej marki Desigual.

W nowym Hosso już niedługo będziemy mogli  też napić się czekolady. Swoją pijalnie otwiera tu Wedel.  

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend