Wkrótce rusza inwestycja za 6,5 mln zł. Wcześniej spotkanie z mieszkańcami osiedla

You are currently viewing Wkrótce rusza inwestycja za 6,5 mln zł. Wcześniej spotkanie z mieszkańcami osiedla
  • Post category:Hot
  • Post comments:0 Komentarzy

Zastępca prezydent Kołobrzegu ds. gospodarczych Ewa Pełechata zaprasza mieszkańców na spotkanie dotyczące przebudowy ulic Bogusława X i Jerzego.

Spotkanie odbędzie się w środę, 24 czerwca 2026 roku, o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 8 w Kołobrzegu. Podczas spotkania przedstawione zostaną informacje dotyczące planowanej inwestycji.

Przebudowa ulic Bogusława X i Jerzego jest przygotowywana przez miasto od kilku lat. Inwestycja zakłada przebudowę obu ulic wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną. Inwestycję opisaliśmy szczegółowo tu: Remont ul. Bogusława X i Jerzego w Kołobrzegu. Co się zmieni? 

Wybrano wykonawcę inwestycji

Miasto rozstrzygnęło przetarg na przebudowę z rozbudową ul. Bogusława X i ul. Jerzego na początku roku. W postępowaniu złożono osiem ofert. Za najkorzystniejszą uznano ofertę firmy STRABAG Sp. z o.o. z Pruszkowa, która zaproponowała wykonanie zadania za 6 522 406,28 zł brutto. Prezydent podpisała umowę z wykonawcą wyznaczono 24 lutego 2026 roku. Od tego momentu wykonawca inwestycji ma 300 dni na jej realizację.

Dodaj komentarz