Wkrótce wstęp na molo spacerowe znowu będzie płatny. Przypominamy, kto jest zwolniony z obowiązku kupna biletu

Od ostatniego piątku kwietnia (w tym roku to 28.04) wstęp na molo spacerowe w Kołobrzegu znowu będzie płatny. Przypominamy, kto jest zwolniony z obowiązku kupna biletu.

Bilety wstępu na molo obowiązują od ostatniego piątku kwietnia do trzeciej niedzieli października w godz. 9.00 – 21.00. Za normalny bilet zapłacimy 7 zł, a za ulgowy 4 zł. To jest o złotówkę więcej niż rok temu.

W czterech przypadkach za wstęp na molo nie płacimy. Zwolnieni z obowiązku kupna biletu są: posiadacze Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca (miasto wydaje ją kołobrzeżanom za darmo), turyści, którzy opłacili opłatę uzdrowiskową, osoby niepełnosprawne w stopniu znacznym, dzieci do 4 lat .

4 warianty nabycia biletu wstępu na molo


Wejście bezpośrednio przez bramkę:
Posiadacz ważnej Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca przykłada kod kreskowy widniejący na karcie do skanera na bramce przy wejściu na molo.
Turysta posiadający druk potwierdzający uiszczoną opłatę uzdrowiskową z kodem QR (wydruk z programu Travel Host) przykłada kod do skanera na bramce przy wejściu na molo.
Obsługa w budce kasowej:
Zakup biletu normalnego i ulgowego.
Nabycie bezpłatnego biletu dla dziecka do lat 4 oraz biletu dla osoby z niepełnosprawnością (stopień znaczny).
Nabycie bezpłatnego biletu za opłatę uzdrowiskową na podstawie imiennego druku potwierdzającego uiszczenie opłaty bez kodu QR.
Biletomat:
Zakup wyłącznie biletu normalnego.
Zakup biletu online:
Link: https://panelklienta.sport.kolobrzeg.pl/

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend