WOŚP: Już ponad 1,5 tys. zł trzeba zapłacić za kolację z Jakubem Rzeźniczakiem. Co jeszcze można wylicytować dla Orkiestry?

Gdyby dziś rano zakończyła się licytacja kolacji z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem, zwycięzca musiałby za nią zapłacić ponad 1,5 tys. złotych! A to nie jedyna licytacja, jaką dla WOŚP na portalu Allegro prowadzi kołobrzeski sztab Orkiestry.

Pomimo że 28. Finał WOŚP przeszedł już do historii to na portalu Allegro wciąż trwają jeszcze licytacje. Kołobrzeski sztab część swoich licytacji zakończył 13 stycznia, ale wciąż jeszcze można zlicytować m.in. wspomnianą kolację z Jakubem Rzeźniczakiem w Kołobrzegu. Dziś rano licytowało ją sześć osób. Do wygrania jest też jeszcze zwiedzanie ratusza nocą, bursztynowe serduszka, vouchery czy rejs promem dla dwóch osób. W sumie kołobrzeski sztab Orkiestry prowadzi ponad 40 licytacji.
oraz link do licytacji kolacji z Jakubem Rzeźniczakiem: https://allegro.pl/oferta/kolacja-z-kuba-rzezniczakiem-w-kolobrzegu-8854012818
Ostateczną kwotę 28. Finału z uwzględnieniem licytacji, waluty obcej poznamy w marcu.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend