Wtorek/środa, RCK, spektakl „Dziadek do orzechów”, godz. 9 i 11, bilety 10 zł

Grupa taneczna Swan Dance wraz z Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu zapraszają na taneczny spektakl pod tytułem „Dziadek do orzechów”. Choreografia i reżyseria: Marta Herbowska z muzyką rosyjskiego kompozytora Piotra Czajkowskiego.

„Dziadek do orzechów”, jest jednym z najsłynniejszych przedstawień, które znają zarówno dzieci, jak i dorośli. Zwykle spektakl wystawiany jest w czasie bożonarodzeniowym na deskach najsłynniejszych baletowych scen w teatrach w Europie i całym świecie. W przedstawieniu wystąpią młodzi i zdolni tancerze z grupy tanecznej Swan Dance których przygotowywała Marta Herbowska. Scena pełna będzie także gości, przyjaciół, rodziców i dawnych wychowanków tychże grup tanecznych.

Wszyscy zapraszają, by obejrzeć ten niezwykły spektakl i na chwilę przenieść się do magicznego świata wraz ze Śnieżynkami, Myszami, Żołnierzykami czy Cukrowej Wieszczki. To jedyna okazja, by przyjrzeć się tanecznym kreacjom Klary i Księcia czy „zatańczyć” razem z bohaterami piękny taniec- Walc Kwiatów. Kraina Słodyczy zaprasza wszystkich do odbycia tej niepowtarzalnej, magicznej podróży po Krainie Słodyczy.

Zapraszamy na cztery spektakle:  19 grudnia na godz. 9.00 i 11.00 lub 20 grudnia na godz. 9.00 i 11.00. Bilety w cenie: 10 zł do nabycia w kasie RCK (ul. Solna 1).

Źródło:RCK

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend