Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Kołobrzeg

You are currently viewing Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Kołobrzeg

Już 15 grudnia odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Kołobrzeg. To doskonała okazja, by wpłynąć na kształt naszej społeczności i przyczynić się do rozwoju miasta.

Młodzieżowa Rada Miasta – to tu uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych mogą wyrażać swoje opinie, pomysły i aspiracje. To miejsce, gdzie głosy i sugestie Młodych są słyszane i brane pod uwagę.
Jeśli mieszkasz w Kołobrzegu i chodzisz tu do szkoły, masz pomysły na poprawę jakości życia swojego pokolenia, jeśli interesujesz się sprawami społecznymi, kulturalnymi, sportowymi czy edukacyjnymi, to Młodzieżowa Rada Miasta Kołobrzeg to idealne miejsce dla Ciebie!

Startując w tych wyborach, młodzi mają:

-Możliwość reprezentowania młodych mieszkańców Kołobrzegu i brania udziału w podejmowaniu istotnych decyzji.
-Szansę na organizację wydarzeń, które odmienią życie naszej społeczności.
-Rozwinięcie umiejętności przydatnych w przyszłości, takich jak zarządzanie projektem czy negocjacje.
-Szansę na zdobycie doświadczenia, które zapisze się pozytywnie na Waszym życiorysie.

-Twoje zaangażowanie jest nieocenione. To Ty możesz pomóc tworzyć lepszą przyszłość dla młodych ludzi w Kołobrzegu. Nie czekaj, zgłoś swoją kandydaturę i bierz udział w wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Kołobrzeg 15 grudnia – zwracają się do swoich rówiesników obecni członkowie MRM – Twój głos ma znaczenie! Wspólnie możemy uczynić nasze miasto jeszcze lepszym miejscem do życia.

Dodaj komentarz