Wyspa Dźwięków zaprasza: Co tydzień ciekawy koncert. Wstęp wolny

You are currently viewing Wyspa Dźwięków zaprasza: Co tydzień ciekawy koncert. Wstęp wolny

Co tydzień, w niedzielę w Portowej Strefie Chilloutu w ramach projektu Wyspa Dźwięków będą grali artyści zaproszeni do Kołobrzegu z innych miast. Pierwszy koncert już 5 lipca – o godz. 20 wystąpi Agata Karczewska. Wcześniej – od godz. 18 – będzie grał Dj. W programie też wegetariański grill i livecooking.

Agata Karczewska

29 marca ukazał się jej debiutancki album „I’m Not Good at Having Fun”.
Na debiutancki album Agaty Karczewskiej składa się jedenaście osobistych utworów utrzymanych w gitarowej stylistyce indie folku i alternatywnego country. Każda piosenka to oddzielna opowieść, skonstruowana wokół wspomnień, popkulturowych skojarzeń czy zasłyszanych historii. Dzięki współpracy z Marcinem Borsem znanym m.in. z produkcji albumów Krzysztofa Zalewskiego, Pogodno, Nosowskiej i Hey, oszczędne i surowe kompozycje Karczewskiej brzmią jak rodem z amerykańskiego Południa.

Charakterystyczny, silny wokal i nonszalancki sposób śpiewania w połączeniu ze szczerymi emocjonalnymi tekstami dają mieszankę rzadko spotykaną na polskim rynku muzycznym. Album promuje singiel Fool, który brzmieniowo utrzymany jest w kowbojskiej stylistyce klasycznego country i w ironicznym tonie opowiada o różnego rodzaju życiowych
rozczarowaniach.

Szersza publiczność poznała Agatę Karczewską za sprawą telewizyjnego Idola. 

Program koncertów do końca wakacji

Dodaj komentarz