Zabraknie wody. Zmętnienie może się utrzymywać przez kilka dni

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kołobrzegu zawiadamia odbiorców wody przy ulicy ul. Basztowej, że w związku z koniecznością wykonania prac instalacyjno-montażowych na sieci wodociągowej 28 listopada od godz. 10 do 14 zostanie wstrzymany dopływ wody.

Również 28 listopada nastąpi wyłączenie odcinka sieci wodociągowej DN 350 mm przy ulicy Budowlanej, pomiędzy ul. Rzeczną a ul. Słowińców. Od godziny 9 do  godziny 14, będą prowadzone prace związane z remontem sieci wodociągowej przy ulicy Budowlanej.

Z tego powodu nastąpi spadek ciśnienia wody w rejonie centrum miasta w Kołobrzeg oraz zmętnienie.

Nie wyklucza się przerwy w dostawie wody przy ul. Budowlanej na odcinku od skrzyżowania z ul. Rzeczną do skrzyżowania z ul. Słowińców.

Jednocześnie spółka informuje, że po zakończeniu prac montażowych, nastąpi zmętnienie wody na terenie Kołobrzegu, które może utrzymywać się przez okres kilku dni. Zmętnienie wody nie będzie powodować zagrożenia życia i zdrowia odbiorców.

– W przypadku wystąpienia całkowitej przerwy w dostawie wody do poszczególnych odbiorców prosimy o indywidualne zgłoszenie zaistniałej sytuacji pod numer alarmowy 994. –  informują przedstawiciele spółki MWiK.

 

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend