Zenek Martyniuk & BajorekD w kołobrzeskim amfiteatrze. Rozdajemy wejściówki!

27 lipca o godz. 20 w kołobrzeskim amfiteatrze rozpocznie się koncert Zenka Martyniuka i Dominika Bajorka. Mamy dla naszych Czytelników podwójny bilet. Co zrobić, żeby go otrzymać? Dziś na naszym profilu na Facebooku opublikujemy informację o koncercie. Wystarczy polubić ten wpis i wpisać komentarz „amfiteatr”, a my jeszcze dziś wieczorem podamy, kto otrzyma darmowe wejściówki.

Bilety na koncert można kupić m.in. przez platformę sprzedażową kupbilecik.pl. Kosztują 70 zł.

Zenek Martyniuk – polski muzyk i piosenkarz związany z gatunkiem disco polo, nazywany „Królem Disco Polo”, wokalista zespołu Akcent.

Jest jednym z najpopularniejszych wokalistów gatunku disco polo oraz uważany jest za czołowego przedstawiciela nurtu discopolowo-cygańskiego. Do jego najbardziej znanych utworów należą m.in. „Gwiazda”, „Królowa nocy”, „Pragnienie miłości”, „Przekorny los” czy „Sonet dla miłości”, który zadedykował swojej żonie.

W lipcu 2014 zaprezentował utwór „Przez Twe oczy zielone”. Teledysk do piosenki odniósł sukces w serwisie YouTube, zostając drugim klipem do polskiej piosenki (po utworze „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend), który przekroczył próg 100 milionów wyświetleń). W grudniu 2016 zaśpiewał utwór, w duecie z Marylą Rodowicz, podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem

Dominik Bajorek, to jeden z najmłodszych wokalistów disco polo, który ma już swoją pozycję na rynku. BajorekD nie boi się eksperymentować z dźwiękiem, za co uwielbiają go miłośnicy muzyki tanecznej. Wokalista właśnie oddał w ręce fanów kolejną nowość  – utwór pod tytułem „Zakochane serce”.  

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend