Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)


31 maja o godz. 10 IKEA Szczecin przywita swoich pierwszych klientów. Sklep znajduje się przy ul. Białowieskiej 2.

IKEA jest marką otwartą na ludzi i na świat, a przede wszystkim na działania na rzecz zielonej przyszłości. Dlatego też motywem przewodnim kampanii marketingowej, która będzie towarzyszyć w pierwszych tygodniach pracy sklepu, jest „otwartość” ilustrująca różne aspekty działalności IKEA.

„Nasza strategia zrównoważonego rozwoju z 2012 roku People & Planet Positive i strategia miasta – Floating Garden mają wiele punktów wspólnych. W obu kluczowe są troska o planetę i jej zasoby, zrównoważony rozwój i myślenie o zielonej przyszłości. Otwartość mieszkańców i władz miasta towarzyszyły inwestycji od samego początku. Szczecinianie, podobnie jak my, patrzą w przyszłość przez pryzmat troski o ludzi i środowisko” – mówi Karol Tomczyk, Dyrektor Regionu.

Otwarci na ludzi i planetę
IKEA chce inspirować i umożliwiać klientom prowadzenie bardziej zrównoważonego i zdrowego życia. Dlatego w ofercie sklepu znajdą się proste i przystępne cenowo produkty oraz rozwiązania, które ułatwią oszczędzanie wody i energii, zainspirują do zrównoważonej diety, pomogą w przechowywaniu żywności czy we właściwej segregacji domowych odpadów.

Otwarci na komunikację miejską i rowery
Sklep znajduje się przy ul. Białowieskiej 2. Będzie tu można dojechać komunikacją miejską ze wszystkich stron miasta.

-Przygotowaliśmy także darmowy parking z 750 miejscami postojowymi, w tym dla rodzin z dziećmi i dla osób z niepełnosprawnościami oraz zadaszony parking na rowery i motocykle – informuje Ikea – Na posiadaczy aut elektrycznych czeka osiem płatnych stanowisk płatnego szybkiego ładowania.

Zamów i odbierz
Zakupy zamówione na IKEA.pl i w naszym najmniejszym sklepie, czyli Aplikacji mobilnej IKEA można odebrać bezpośrednio w sklepie przy ul. Białowieskiej 2. Punkt Odbioru Zamówień IKEA czynny jest w godzinach otwarcia sklepu od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe między 10:00 a 21:00. Więcej na temat usługi: https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/services/click-collect/

Dostawa
Artykuły zakupione w sklepie czy w Internecie, niezależnie od rozmiaru i wagi możemy dostarczyć prosto do domu lub biura do wskazanego pomieszczenia. Dostępne opcje dostawy to odbiór osobisty w sklepie lub w paczkomacie, dostawa kurierem, dostawa z wniesieniem i bez. Więcej na: https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/services/delivery/

Montaż i instalacja
Chociaż większość naszych mebli można łatwo i prosto złożyć samodzielnie, oferujemy także ich montaż i instalację. Nasi specjaliści montują meble w domu klienta i ustawiają je we wskazanym miejscu – gotowe do użytku. Instalują też i pomagają uruchomić sprzęt AGD. Więcej o tej usłudze: https://www.ikea.com/pl/pl/customer-service/services/assembly/

Godziny otwarcia
Sklep, Restauracja IKEA, Sklepik Szwedzki, Punkt Odbioru Zamówień IKEA oraz Bistro czynną są od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 21:00.

IKEA Szczecin Otwarci 01 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 02 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 03 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 04 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 05 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 06 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 07 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 08 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 09 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 10 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 11 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 12 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 13 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 14 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 15 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 16 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 17 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)
IKEA Szczecin Otwarci 18 1024x683 - Znamy datę otwarcia IKEI w Szczecinie. To najbliżej Kołobrzegu położony sklep tej znanej sieciówki (ZDJĘCIA)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend