Znany i lubiany Jacek Wójcicki wkrótce w Kołobrzegu

You are currently viewing Znany i lubiany Jacek Wójcicki wkrótce w Kołobrzegu

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu i Orkiestra Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki zapraszają na spotkanie z jednym z najpopularniejszych krakowskich aktorów i piosenkarzy – Jackiem Wójcickim, któremu będzie towarzyszyć orkiestra symfoniczna.

W wykonaniu artysty o niezwykle optymistycznym usposobieniu estradowym zabrzmią m.in. takie przeboje retro jak: „W małym kinie”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, „Zimny drań”, „Baby”, „Ach, śpij kochanie”, „Szczęście raz się uśmiecha”, „Całuję Twoją dłoń madame”. Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych.

Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząc kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.”Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!” Tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziś tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać.

Jacek Wójcicki wystąpi w Kołobrzegu z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Koszalińskiej, którą dyrygować będzie Rafał Kłoczko. Bilety na koncert dostępne w kasie RCK (od 15 września), w cenie 40 zł normalne i 35 zł ulgowe. 

Fot. FB/JacekWójcicki

Dodaj komentarz