Zostań jedną z twarzy starań miasta o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku

Magistrat zaprasza mieszkańców Kołobrzegu do wzięcia udziału w kampanii społecznej związanej z finałem konkursu o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2029 roku.

W październiku odbyły się spotkania preselekcyjne przedstawicieli miast kandydujących do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2029. Do drugiego etapu z 12 miast przeszły cztery: Lublin, Katowice, Bielsko-Biała i Kołobrzeg. Nasze hasło to „I sea you”.

W związku z tym, miasto zaprasza kołobrzeżan do wzięcia udziału w kampanii społecznej promującej nasze starania o ten prestiżowy tytuł. Każdy, kto wyśle swoje zdjęcie za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.k2029.eu w zakładce „konkursy”, znajdzie się na fotografiach, które następnie zostaną umieszczone w przestrzeni publicznej Kołobrzegu. To może być bilbord, banner, plakat na przystanku autobusowym, słupie ogłoszeniowym, tapeta na ogrodzeniu.

Stylistyka plakatów będzie nawiązywała do kandydatury naszego miasta do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury oraz hasła: „I sea you”. Po przygotowaniu zbiorczej fotografii, będzie ona również dostępna do pobrania w formie elektronicznej.

Wśród osób, które wyślą swoje zdjęcie wraz z wymaganymi załącznikami, zostaną rozlosowane zestawy okolicznościowych upominków.

Zdjęcie należy wykonać i przesłać w terminie od 13 grudnia 2023 do 29 lutego 2024 roku. Projekt skierowany jest zarówno do mieszkańców jak i turystów, bez żadnych ograniczeń wiekowych.

Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z pomocy studia fotograficznego, wsparcia w tym zakresie udzieli partner projektu, Zespół Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich. Zapraszamy do studia szczególnie te osoby, które chcą by ich wizerunek pojawił się w dużym formacie na terenie miasta. Zapewni to odpowiednią jakość zdjęcia. Chęć skorzystania z pomocy studia należy skierować na adres mailowy: esk@ekonom.kolobrzeg.pl lub telefonicznie na numer: 512 385 488 w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 16.00 w celu umówienia terminu.

Aby wziąć udział w kampanii należy:
-Wykonać zdjęcie i wysłać za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.k2029.eu w zakładce „konkursy”. 
-Zapoznać się z klauzulą RODO i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zgodę na upublicznianie wizerunku. W wypadku osób nieletnich, bądź z innych przyczyn nie posiadających pełnej zdolności do czynności prawnych, zgody muszą być wyrażone przez opiekuna prawnego.
-Wyżej wymienione zgody należy zatwierdzić w formie elektronicznej korzystając z formularza znajdującego się na stronie www.k2029.eu w zakładce konkursy.

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 25 grudnia, 08:20 Danuta Knapczyk

    Kołobrzeg z mianem Europejskiej Stolicy Kultury to duże wyzwanie , ale możliwe do zrealizowania .

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend