12 medali przywieźli z międzynarodowego turnieju najmłodsi karatecy z klubu Morote

12 medali 8 zawodników klubu Morote na VII GRAND PRIX INTERNATIONAL KARATE WKF LĘBORK 2021! Mocnym akcentem zakończyli sezon najmłodsi karatecy z Głowaczewa, którzy w komplecie zdobyli laury na międzynarodowym turnieju w Lęborku.

Rewelacyjnie spisał się Mikołaj Szymanek, który nie miał sobie równych w kategorii kumite chłopców u8-30 kg oraz w kumite chłopców u10-30 kg, zdobywając dwa złote medale!
Nie zawiódł Wiktor Wojarski zdobywca pucharu w kumite chłopców u14+50kg i srebrnego medalu w kumite kadetów -57kg. Czwarty złoty medal dla klubu zdobył Wiktor Klim w konkurencji kumite chłopców+30 kg.

Pierwszy raz w historii, klub  Morote wystawił na zawodach drużynówkę! Zapachniało sensacją, gdy chłopcy startujący w kumite drużynowym u12 doszli do finału i tam wygrywali. Niestety w ostatnich sekundach zabrakło koncentracji i ostatecznie zajęli drugie miejsce.

Brawa dla Tymona Lorbieckiego, Maksyma Pilata i Tymona Zawadzkiego! Srebrny medal zdobył Maksym Piłat w kumite chłopców u14-35 kg, a w kumite u14-35kg zajął trzecie miejsce.
Srebrny medal przywiózł także Przemek Spadło w kategorii kumite chłopców u8-30 kg. Brązowe medale wywalczyli Tymon Lorbiecki w kumite chłopców u12+45 kg oraz Tymon Zawadzki w kumite chłopców u12-35 kg.
Dodatkowo na punktowanym piątym miejscu znalazł się Wiktor Klim w kategorii kumite chłopców u10+30 kg.