17 listopada, Adebar, „Nie mów do mnie hejtem”, godz. 18, wstęp wolny

Hejt, czyli obrażanie, ośmieszanie czy poniżanie innych to jedna z form cyberprzemocy. Jak go rozpoznać i jak sobie z nim radzić? Czy na pewno hejt jest domeną tylko Internetu?

Czy w życiu codziennym, w realu, zdarza się, że emocje nas poniosą i użyjemy mowy nienawiści? A może stosujemy hejt nieświadomie? Czy mowa nienawiści może stać się nałogiem?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas spotkania warsztatowego „Nie mów do mniej hejtem” w Laboratorium Kultury Adebar 17 listopada, na które zaprasza Fundacja Północna 28. Początek o godz. 18:00.

Spotkanie adresowane jest do młodzieży szkół średnich. Jednak wstęp jest wolny i każdy może dołączyć. Gośćmi spotkania będą Małgorzata Maj, pełnomocnik prezydent Kołobrzegu ds. równego traktowania oraz ds. osób z niepełnosprawnościami,

Małgorzata Szczubkowska, prezes Stowarzyszenia „Kropka – Wolni od Uzależnień”, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień oraz dziennikarki: Iwona Siemińska (e-kg.pl) i Monika Makoś (okkolobrzeg.pl).

Projekt „Nie mów do mniej hejtem” jest dofinansowany z programu Społecznik 2022-2024.

Partnerzy projektu:

OWES Koszalin
Program Społecznik
Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Pomorze Zachodnie.

PS 2022 baner 1024x768 - 17 listopada, Adebar, "Nie mów do mnie hejtem", godz. 18, wstęp wolny
logo PZ 1024x768 - 17 listopada, Adebar, "Nie mów do mnie hejtem", godz. 18, wstęp wolny
logo KARR 1024x293 - 17 listopada, Adebar, "Nie mów do mnie hejtem", godz. 18, wstęp wolny

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend