24 listopada, Adebar, koncert indie-folkowego duetu z Kanady – Rumour Mill, godz. 20, bilet 40 zł

Laboratorium Kultury zaprasza na koncert indie-folkowego duetu multiinstrumentalistek z Kanady – Rumour Mill. Anna Katarina i Aline Daigle na swojej europejskiej trasie artystki promować będą swój najnowszy album „What She Said”
Bilety w cenie 40 zł (20 zł z kartą mieszkańca) można kupić w Laboratorium Kultury Adebar

Więcej o Rumour Mill:
Wyobraź sobie świetne dźwięki Fleetwood Mac, Brandi Carlile i First Aid Kit łączące się z bujną topografią skrzypiec, harmonii, klawiszy, gitary i mandoliny.

Ich debiutancka EP-ka „Daylight’s Free” wydana w kwietniu 2019 roku, szybko zyskała szacunek i uwagę na scenie międzynarodowej – znalazła się w pierwszej setce w US College Radio, co doprowadziło do nominacji Rumour Mill do nagrody ARTYSTA ROKU w konkursie Kootenay Music Awards 2019 i osiągnięcia Top 100 w CBC Searchlight.

We wrześniu 2020 wydali kolejną płytę „Gone With The Wine”. Na samodzielnie wyprodukowanej EP-ce duet dojrzał w swoim brzmieniu, pobrzmiewając nutą złamanego serca i nieco odchodząc od bardziej radosnego debiutu.

Dzięki melancholijnym melodiom, uduchowionym harmoniom i tekstom, które wplatają słuchacza w eksplorację ponadczasowych tematów, ten duet zwali Was z nóg i sprawi, że będziecie chcieli więcej!

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend