37 projektów w budżecie obywatelskim. Wkrótce głosowanie. Na co będzie można oddać głos?

Znamy już ostateczną listę projektów złożonych do budżetu obywatelskiego. Po rozpatrzeniu odwołań jest ich 37 (lista pod tekstem). W poniedziałek będą losowane numery projektów na liście do głosowania. Samo glosowanie rozpocznie się 28 października. Jak i gdzie głosować poinformujemy w poniedziałek.

Fot.: Jednym z projektów zgłoszonych do budżetu obywatelskiego jest pomysł postawienia kompleksu ścianek wspinaczkowych przy ul. J. Frankowskiego. Inne to m.in. Jadłodzielnia, Ptasi Bufet, wielofunkcyjny stół TEQBALL czy stoliki wodne na plaży. Opis projektów poznamy w przyszłym tygodniu.  

Przypomnijmy, urząd miasta przeznaczył na budżet obywatelski milion złotych. Wybrane w głosowaniu projekty będą realizowane w 2020r.

Harmonogram Budżetu Obywatelskiego

21 października – losowanie numerów projektów do głosowania,
do 24 października – publikacja wykazów projektów, które poddane zostaną pod głosowanie,
28 października – 12 listopada – głosowanie mieszkańców,
do 9 grudnia – weryfikacja i liczenie oddanych głosów,
do 13 grudnia – ogłoszenie wyników głosowania.

bud obywa 2 2 - 37 projektów w budżecie obywatelskim. Wkrótce głosowanie. Na co będzie można oddać głos?bud obywa 2 1 - 37 projektów w budżecie obywatelskim. Wkrótce głosowanie. Na co będzie można oddać głos?bud obyw 3 e1571390160383 - 37 projektów w budżecie obywatelskim. Wkrótce głosowanie. Na co będzie można oddać głos?

on po odow e1571390269625 - 37 projektów w budżecie obywatelskim. Wkrótce głosowanie. Na co będzie można oddać głos?

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend