4 listopada, RCK, Giełda Staroci Klubu Kolekcjonerów, godz. 9.30, wstęp wolny

Kołobrzeski Klub Kolekcjonera wznawia comiesięczne Giełdy Staroci, które odbywają się dwa razy w miesiącu, najczęściej w pierwszą i trzecią sobotę.

Tak będzie w listopadzie -m4 i 18 listopada w budynku Regionalnego Centrum Kultury w Kołobrzegu przy ul. Solnej 1 w holu rozlokują swoje punkty kolekcjonerzy zrzeszeni w kołobrzeskim klubie.
Można tutaj znaleźć prawdziwe perełki: starą porcelanę, biżuterię, figurki, rzeźby, medale, zegary, monety, oldschoolowe winyle, srebrne naczynia i sztućce.

Spotkania przy okazji Giełdy Staroci to okazja by podziwiać, poznać nieco historii, porozmawiać z pasjonatami kolekcjonerstwa, ale również nabyć oryginalną pamiątkę, lub upominek dla najbliższych. Alejka Kolekcjonerska stwarza również możliwość dotarcia do cennych rodzinnych pamiątek, które zdarzają się już coraz rzadziej – odnaleziony tego typu przedmiot można przynieść, uzyskać informacje na temat jego wartości, wycenić monety itp. Nie można trafić lepiej, bowiem członkowie klubu zrzeszeni są w oddziałach terenowych Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, głównie koszalińskiego. Mają również spore doświadczenie – prowadzony obecnie przez prezesa Witolda Łukawskiego klub działa w mieście już 23-gi rok.

Serdecznie zapraszamy w godz. 9.30 – 14.30.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend