46 interwencji Straży Pożarnej. Przy ul. Zygmuntowskiej drzewo spadło na samochody

W sumie 46 razy interweniowali kołobrzescy strażacy w związku z gwałtownym załamaniem pogody. Zgłoszenia dotyczyły głównie powalonych drzew. Synoptycy przestrzegają, że to nie koniec groźnych zjawisk, które mogą się pojawić w związku z przejściem niżu Sabina.

Przy ulicy Zygmuntowskiej wiatr powalił duże drzewo, które upadając zgniotło dwa samochody – uszkodziło Renault, natomiast Volkswagen został kompletnie zmiażdżony. Z kolei w Wieniotowie (gmina Ustronie Morskie) drzewo upadło na parterowy budynek uszkadzając poważnie dach.

-Dziś będzie ono usuwane. Wczoraj ze względu na pogodę było to zbyt niebezpieczne – informują strażacy.

W okolicy Czernina drzewo przewróciło się na tory, uszkadzając trakcję kolejową. Szlak kolejowy w kierunku Białogardu jest nieprzejezdny.

Synoptycy przestrzegają, że to nie koniec gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Słabiej, ale wciąż mocno ma wiać jeszcze dziś i jutro. Wyraźna poprawa pogody ma nastąpić dopiero w czwartek.   

 

sabina6 - 46 interwencji Straży Pożarnej. Przy ul. Zygmuntowskiej drzewo spadło na samochodysabina5 2 - 46 interwencji Straży Pożarnej. Przy ul. Zygmuntowskiej drzewo spadło na samochody

sabina7 - 46 interwencji Straży Pożarnej. Przy ul. Zygmuntowskiej drzewo spadło na samochody

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend