5 maja, RCK, Rodzinny czas, czyli piknik z RCK, godz. 12, wstęp wolny

RODZINNY CZAS CZYLI PIKNIK Z RCK . Nie zabraknie wspaniałej zabawy, o którą zadbają: Trzymetrowy robot BumbleBee, kołobrzeskie zespoły, animatorzy ze strefy kreatywności i kuchmistrzowie.

Trzymetrowy robot BumbleBee, który u dzieci i dorosłych wywołuje mieszankę podziwu, ciekawości, radości oraz Super Junak – Polski superbohater, który w niecodzienny

 sposób uczy i bawi zaskakując swoją charyzmą i kreatywnością. Show przedstawia przygody dwójki niezwykłych postaci, którzy przekazują wartości takie jak dobro, zasady fair-play, zdrowy tryb życia. Superbohaterowie zorganizują warsztaty z torem przeszkód, testem na superbohaterów ! Nasi najmłodsi bohaterowie wycisną własnoręcznie  sok mocy!

Kołobrzeskie zespoły, które przejmą scenę z najlepszą muzyką i tańcem! Mnóstwo energii, muzyki i ruchu, które w 100% udzielą się zgromadzonej publiczności!

Animatorzy ze strefy kreatywności, gdzie każdy może zostać artystą! Specjalnie przygotowane stoiska, gdzie nasi animatorzy zadbają o rozwinięcie Waszych zdolności!

Kuchmistrzowie, którzy przygotują kiermasz kulinarny! Zadbają o każdego łasucha!

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend