Biesiada Charytatywna: Potrafimy i chcemy pomagać! (zdjęcia)

Około 100 osób wzięło udział we wczorajszej Biesiadzie Charytatywnej. Biesiadnicy licytowali żarliwie i dziś już wiemy, że udało się zebrać około 8 tysięcy złotych. Brawo!

Podczas Biesiady zlicytowano wyjątkowe pamiątki z Kołobrzegu, m.in. specjalnie na tę okazję wybite srebrne monety i wygrawerowane kufle z wizerunkiem kołobrzeskiego żeglarza i obieżyświata. Oprócz tego publikacje, kule armatnie z bitwy stoczonej przez admirała Nelsona pod Santa Cruz i niemiecki hełm. Na koniec gdy nie było już czego licytować biesiadnicy zlicytowali również drewniane skrzynie w których przyniesiono fanty na licytację, a nawet… drewniane europalety.

Naszej redakcji udało się wylicytować m.in. książkę Grzegorza Podrucznego „Król i jego twierdze”.

– W imieniu organizatorów dziękuję wam za liczne przybycie i za wasze wielkie serca, za wsparcie małego Krzysia! – dziękuje dziś na portalu społecznościowym Robert Maziarz, jeden z organizatorów całej Biesiady.  Pomysłodawcą imprezy był Paweł Mallek z koszalińskiego zespołu „Kaszaloty”.

Przypomnijmy, Muzeum Patria Colbergiensis i Komitet Społeczny „Dla Krzysia” w ekspresowym tempie zorganizowali w restauracji Sailor Port Biesiadę Charytatywną. Podczas spotkania były zbierane fundusze na turnusy neurologopedyczne dla 6-letniego Krzysia borykającego się z autyzmem od 2 roku życia.
Dziś już wiemy, że pieniędzy powinno starczyć na dwa takie turnusy. Cała redakcja OK! Kołobrzeg trzyma kciuki za Krzysia!

n 300x193 - Biesiada Charytatywna: Potrafimy i chcemy pomagać! (zdjęcia)j 300x173 - Biesiada Charytatywna: Potrafimy i chcemy pomagać! (zdjęcia)h 300x289 - Biesiada Charytatywna: Potrafimy i chcemy pomagać! (zdjęcia)g 300x211 - Biesiada Charytatywna: Potrafimy i chcemy pomagać! (zdjęcia)d3 300x203 - Biesiada Charytatywna: Potrafimy i chcemy pomagać! (zdjęcia)k 300x288 - Biesiada Charytatywna: Potrafimy i chcemy pomagać! (zdjęcia)f2 300x250 - Biesiada Charytatywna: Potrafimy i chcemy pomagać! (zdjęcia)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend