Klub Centrala zaprasza na trzy koncerty. Zaczynamy od REKSa z Bostonu (wideo)

Klub Centrala przy ul. Wąskiej zaprasza w trzy kolejne weekendy na koncerty. Zagrają REKS, Sarius i Turbo z supportami.

15 luty

15 lutego w klubie Centrala wystąpi REKS, czyli „Rhythmatic Eternal King Supreme”. Świat usłyszał o nim po pierwszym singlu z DJ Premierem – „25th Hour” (wideo) i „Say Goodnight” . Bardzo mocna postać na bostońskiej scenie, jego featy słychać na niemalże każdym dobrym wydawnictwie z tego miasta, a debiut zaowocował nominacją w kategoriach najlepszy rap album i artysta przez Boston Music Awards. Znany jest też z częstej współpracy ze Statik Selektah, który to właśnie z reksem wyruszył na swój pierwszy tour w 2001. W Polsce może być kojarzony ze współpracą z JWP i Szczecińskim ugrupowaniem D-Sessions.

BILETY NORMALNE: I pula: 25 zł, II pula: 30 zł, III pula w dniu: 40 zł. ONLINE: https://ticketos.pl/event/1616,

22 luty

22 lutego klub Centrala zaprasza na premierowy koncert Sariusa promujący krążek „Wszystko co złe”. Po przełomowym dla siebie albumie “Antihype”, Sarius musiał się zmierzyć z kolejnymi problemami. Jak sam przyznaje: “Cieszę się, że to tak wybuchło, ale trochę się po tym wszystkim pogubiłem”. Efektem tego zagubienia jest album “Wszystko co złe”.
Początek koncertu o godz. 19. Bilety kosztują 40 i 50 zł.

2 marca

W pierwszy weekend marca w klubie przy ul. Wąskiej wystąpi żywa legenda polskiego metalu zespół TURBO, który wyruszył w tournee pod kryptonimem ‘The Last Warrior Tour’. Zespół zapowiada wykonanie na żywo w całości kultowego krążka ‘Ostatni Wojownik’ (1987) oraz dodatkowo najostrzejsze petardy z bogatego dorobku płytowego grupy.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend