Closterkeller zagra koncert w kołobrzeskiej Centrali

25 lutego zespół Closterkeller z charyzmatyczną Anją Orthodox zagra w klubie muzycznym Centrala.

PROGRAM:
18:30 – otwarcie klubu
19:15 – support (tba)
20:30 – Closterkeller
BILETY:
Przedsprzedaż: 50 zł
W dniu koncertu: 60 zł

Oryginalna, emocjonalna i uwielbiana (zwłaszcza przez starszych fanów) płyta „Blue” zespołu Closterkeller obchodzi w tym roku swoje 30-lecie. Toteż nie mogło być inaczej, że jesienna trasa zespołu świętuje ten jubileusz. Z obecnego składu w tworzeniu „Blue” brało udział dwoje muzyków: wokalistka i klawiszowiec, basista był blisko zespołu i wkrótce po nagraniu dołączył do Closterkeller. Natomiast nie było jeszcze na świecie gitarzysty i perkusisty – dwóch pozostałych członków grupy! I właśnie w tym dwupokoleniowym, doskonale łączącym młodość i doświadczenie składzie podczas koncertów zespół wykona utwory z płyty „Blue” plus solidną dawkę późniejszych, znanych i pięknych utworów.

Poza Polską trasa Closterkeller obejmie także dwa miasta w Wielkiej Brytanii. Na połowie koncertów towarzyszyć im będzie zaprzyjaźniony zespół Horta, z którym dzielą się perkusistą. W kilku miastach zobaczyć będzie można także inne bardzo obiecujące zespoły.
Taka trasa będzie tylko raz! Koniecznie więc trzeba przyjść i razem z zespołem pożeglować w przeszłość sprzed 30 lat! (opis organizatora koncertów).

koncert 1024x536 - Closterkeller zagra koncert w kołobrzeskiej Centrali

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend