Cztery autobusy oznaczone „Sunrise Festival” będą kursować między Kołobrzegiem a Podczelem

Komunikacja Miejska specjalnie na czas trwania festiwalu Sunrise uruchomi dodatkowe dwie linie. Będzie można nimi od piątku (19 lipca) do niedzieli (21 lipca) dojechać z Kołobrzegu do Podczela.

Komunikacja Miejska uruchomi specjalne linie Sunrise Festival. Każdego dnia imprezy autobusy wyjadą w blisko 30 kursów na dwóch liniach. Przystanek początkowy pierwszej linii będzie zlokalizowany przy pętli na ulicy Starynowskiej (osiedle Radzikowo). Stamtąd autobusy wyruszą w 2 kursy dziennie – o godzinie 15:30 i 15:45.

Trasa przejazdu autobusów linii nr 1 (wszystkie przystanki są na żądanie):
STARYNOWSKA PĘTLA (PRZYSTANEK POCZĄTKOWY),
STARYNOWSKA,
MAZOWIECKA,
MŁYŃSKA,
SZPITALNA,
ARMII KRAJOWEJ,
JAGIELLOŃSKA,
ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II,
GROCHOWSKA,
KOSZALIŃSKA,
KĄDZIELNO,
KOSZALIŃSKA,
TARNOPOLSKA (PRZYSTANEK KOŃCOWY).

Przystanek początkowy drugiej linii będzie zlokalizowany przy kołobrzeskim dworcu PKP (ulica Jagiellońska 3). Autobusy będą jeździły co 15 minut od godziny 16:00 do 22:30 włącznie.

Trasa przejazdu autobusów linii nr 2 (wszystkie przystanki są na żądanie):
JAGIELLOŃSKA 3/DWORZEC PKP (PRZYSTANEK POCZĄTKOWY),
ALEJA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II,
GROCHOWSKA,
KOSZALIŃSKA,
KĄDZIELNO,
KOSZALIŃSKA,
TARNOPOLSKA (PRZYSTANEK KOŃCOWY).

Co ważne osoby z opaską festiwalową na ręku nie muszą płacić za przejazd. Na dwóch przystankach (Jagiellońska 3/Dworzec PKP oraz Grochowska) na festiwalowiczy będą czekały osoby kierujące ruchem i organizacją. Autobusy dojadą do przystanku Tarnopolska w Podczelu. Stamtąd trzeba przejść spacerem przed bramy festiwalu.

Przypominamy też o alternatywnej ofercie transportu. Jedną z wielu możliwości dojazdu na imprezę jest przejazd wygodnymi busami. Uruchomionych zostanie 12 linii, które będą dowoziły uczestników eventu przed bramy festiwalu oraz odwoziły po zakończonej zabawie każdego dnia Sunrise 2019.

Busy będą jeździły z i do Koszalina, Mielna, Kołobrzegu, Grzybowa, Ustronia Morskiego i Dźwirzyna. Do wyboru jest wiele tras i godzin odjazdu. Ceny za przejazd rozpoczynają się już od 20 złotych za osobę. Pełną ofertę kursów, trasy, ceny, regulamin oraz bilety znajdziemy na stronie https://bus.sunrisefestival.pl/.

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. Lipiec 13, 12:38 Precz z komuną

    wpółczucie dla kierowcy użeranie się z nachlaną, naćpaną lewacką hołotą

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend