Do Kołobrzegu przyjadą policjanci z Poznania. W wakacje pomogą w walce z przestępczością nad morzem

You are currently viewing Do Kołobrzegu przyjadą policjanci z Poznania. W wakacje pomogą w walce z przestępczością nad morzem

Rozpoczął się sezon letni. Jak co roku, oznacza czas wytężonej pracy kołobrzeskich policjantów, związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa zarówno mieszkańcom i turystom.

Nadmorskie tereny podczas sezonu odwiedza tysiące turystów. Wraz z tłumem wczasowiczów pojawiają się również przestępcy, którzy chcąc wykorzystać brak czujności wypoczywających osób liczą na łatwy łup. W walce z nimi i w dbaniu o bezpieczeństwo Komendę Powiatową Policji w Kołobrzegu latem wspierać będą dodatkowe siły.

Do Kołobrzegu przyjadą funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu. Do 31 sierpnia oddelegowanych zostało 22 policjantów z Wielkopolski, którzy swoją służbę pełnić będą w kołobrzeskiej komendzie (6 funkcjonariuszy) oraz Posterunkach Policji w Ustroniu Morskim i Dźwirzynie (po 8 funkcjonariuszy). Dodatkowo na kolejne letnie weekendy zaplanowano wsparcie z jednostek ościennych garnizonu zachodniopomorskiego składające się głównie z patroli ruchu drogowego.

Dodaj komentarz