Dorota Sumińska będzie gościem biblioteki. Znana pisarka i lekarz weterynarii przyjedzie do Kołobrzegu na festiwal „Między Mostami”

5-6 czerwca Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na Eco Festiwal „Między Mostami. Jednym z gości festiwalu będzie znana pisarka, lekarz weterynarii propagująca dobre traktowanie zwierząt.

Fot. Albert Zawada

Dorotę Sumińską będzie można spotkać w bibliotece w sobotę (5.06) o godz. 14 i 17.

W programie festiwalu „Między Mostami” jest jeszcze m.in. mikro forum organizacji ochrony przyrody, warsztaty plastyczne, warsztaty pszczelarskie–budowanie hoteli dla dzikich zapylaczy, poidełek dla owadów oraz sadzenie roślin miododajnych, oraz inauguracja działalności Klubu Gier Planszowych O’Gry. Cały program na plakacie pod tekstem.

DOROTA SUMIŃSKA polska pisarka i dziennikarka. Z zawodu jest lekarzem weterynarii, opublikowała kilka książek dotyczących opieki nad zwierzętami domowymi. Prowadziła też programy telewizyjne (Zwierzowiec w TVP1) i radiowe (Zwierzenia na cztery łapy w I Programie Polskiego Radia oraz Wierzę w zwierzę na antenie Tok FM) na ten temat. Prowadzi prywatną praktykę lekarsko-weterynaryjną w Warszawie.
Dorota Sumińska napisała ponad dwadzieścia książek o bardzo różnej tematyce. Powieści, poradniki, podróżnicze, książki dla dzieci i młodzieży. Wszystkie, jednak jeśli nie bezpośrednio, to w tle mają na celu pokazać czytelnikowi, że jest tylko jednym z gatunków zamieszkujących Ziemię.

palakt festiwal 725x1024 - Dorota Sumińska będzie gościem biblioteki. Znana pisarka i lekarz weterynarii przyjedzie do Kołobrzegu na festiwal "Między Mostami"

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend