Gala Kultury: blisko 108 tysięcy osób skorzystało z oferty RCK w kończącym się właśnie roku

W piątek w Regionalnym Centrum Kultury został podsumowany kończący się rok w kulturze. Gościem Gali Kultury był znany aktor Piotr Machalica.

Rok 2017 był podobny do poprzedniego – blisko 108 tysięcy widzów skorzystało z oferty RCK, odbyły się 354 imprezy, w tym 96 koncertów, 40 spektakli, pokazano 124 filmy.

Na koniec, w recitalu „Mój ulubiony Młynarski” wystąpił Piotr Machalica. Koncert w opinii większości obecnych na sali był bardzo dobry. Przed występem aktora poproszono jednak ze sceny, żeby nie rejestrować koncertu ani nie robić zdjęć.

Podczas Gali dyrektor RCK Tadeusz Kielar pożegnał dwoje kończących pracę w Centrum pracowników.

1 1 1 - Gala Kultury: blisko 108 tysięcy osób skorzystało z oferty RCK w kończącym się właśnie roku6 1 - Gala Kultury: blisko 108 tysięcy osób skorzystało z oferty RCK w kończącym się właśnie roku10 - Gala Kultury: blisko 108 tysięcy osób skorzystało z oferty RCK w kończącym się właśnie roku14 1 - Gala Kultury: blisko 108 tysięcy osób skorzystało z oferty RCK w kończącym się właśnie roku17a - Gala Kultury: blisko 108 tysięcy osób skorzystało z oferty RCK w kończącym się właśnie roku

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend