Jakie projekty wpłynęły do Budżetu Obywatelskiego? Jest m.in. Jadłodzielnia i interaktywny plac zabaw przy Frankowskiego (lista)

Budowa boiska wielofunkcyjnego na osiedlu Radzikowo, interaktywny plac zabaw przy ul. Frankowskiego, darmowe lekcje nurkowania dla dzieci i młodzieży czy Jadłodzielnia – takie m.in. propozycje wpłynęły do Budżetu Obywatelskiego.

Na zdjęciu ul. Frankowskiego i park gdzie wnioskodawca jednego z projektów proponuje plac interaktywny. 

Mieszkańcy Kołobrzegu w ramach tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego zgłosili 54 projekty o charakterze infrastrukturalnym i społecznym. Zostały one poddane ocenie formalnej i merytorycznej przez urzędników magistratu.

34 projekty zostały zaopiniowane pozytywnie, natomiast 20 projektów zaopiniowano negatywnie. Spośród tych ostatnich wobec dwóch projektów procedura odwoławcza została zakończona. Natomiast 18 wnioskodawcom przysługuje odwołanie w terminie do 9 października. Warunkiem rozpatrzenia odwołania jest odniesienie się w jego treści do uzasadnienia wyniku weryfikacji projektu.

Projekty, które zostaną zrealizowane w przyszłym roku wybiorą mieszkańcy w głosowaniu. Głos będzie można oddać w terminie do 28 października do 12 listopada.

Lista projektów dopuszczonych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego

0001 - Jakie projekty wpłynęły do Budżetu Obywatelskiego? Jest m.in. Jadłodzielnia i interaktywny plac zabaw przy Frankowskiego (lista) 0002 - Jakie projekty wpłynęły do Budżetu Obywatelskiego? Jest m.in. Jadłodzielnia i interaktywny plac zabaw przy Frankowskiego (lista)0003 e1570011954413 - Jakie projekty wpłynęły do Budżetu Obywatelskiego? Jest m.in. Jadłodzielnia i interaktywny plac zabaw przy Frankowskiego (lista)

Lista projektów niedopuszczonych do głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego (18 wnioskodawcom przysługuje odwołanie w terminie do 9 października)

niedop3 - Jakie projekty wpłynęły do Budżetu Obywatelskiego? Jest m.in. Jadłodzielnia i interaktywny plac zabaw przy Frankowskiego (lista) niedo2 2 - Jakie projekty wpłynęły do Budżetu Obywatelskiego? Jest m.in. Jadłodzielnia i interaktywny plac zabaw przy Frankowskiego (lista) niedo2 1 - Jakie projekty wpłynęły do Budżetu Obywatelskiego? Jest m.in. Jadłodzielnia i interaktywny plac zabaw przy Frankowskiego (lista)

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend