Jutro Black Friday. Kupisz jedne perfumy, drugie dostaniesz za darmo. Co jeszcze?

Black Friday to szaleństwo obniżek i wyprzedaży. Zaglądamy do kołobrzeskich sklepów i sprawdzamy kto i o ile będzie jutro ciął ceny.

Ten zwyczaj naprawdę dużych obniżek raz w roku przywędrował do nas oczywiście zza oceanu. Taka akcja odbywa się głównie w USA, w ostatni piątek listopada, dzień po Święcie Dziękczynienia. Okazało się jednak, że Black Friday to kolejny dobry towar eksportowy Amerykanów i dziś cały świat szykuje się na ostatni piątek listopada. Również Kołobrzeg. Zaglądamy więc do sklepów i sprawdzamy gdzie warto wybrać się na zakupy.

I tak, większość sklepów już oferuje część swojego asortymentu po niższych cenach, a jutro ma być jeszcze lepiej.Ceny lecą w dół m.in. w sklepie Quiosque. Teraz swetry kupimy tu do 70 procent taniej, sukienki do 60 procent, a za kurtki zapłacimy nawet do 50 procent mniej.

W Funk and Soul, który ma dwa sklepy (w starym Hosso i przy placu Ratuszowym) za drugą kupioną rzecz przy kasie zapłacimy 30 procent mniej. Sklep Bytom z męską odzieżą w nowym Hosso tnie ceny o 40 procent. W sklepie Diverse drugi produkt kupimy o 40 procent taniej, a w sklepie obuwniczym Wojas trwa akcja rabatowa do minus 40 procent.

Z kolei na Black Friday zaprasza m.in. Big Star w nowym Hosso, który tylko jutro drugą kupioną rzecz przeceni o połowę. Sklep Blue Shadow w Czarny Piątek obniża ceny o 20 procent, a Top Secret na drugą kupioną rzecz tnie ceny o połowę.

Młodzieżowy brand Tally Weijl przy placu Ratuszowym jutro najnowszą kolejce przeceni o 50 procent.

Ale w Black Friday niższe ceny oferują nie tylko sklepy odzieżowe. Lidl (wybrane sklepy) na stronie internetowej informuje o przecenach do nawet 70 procent, a E.Lecrec ogłosił tydzień niskich cen. 23-procentowy rabat na sprzęt RTV, AGD i elektronikę przygotowała Biedronka. Superoferta będzie obowiązywać od 24 do 26 listopada lub do wyczerpania zapasów. Co ważne, rabat będzie dostępny tylko z kartą „Moja Biedronka”.  Już teraz niektóre swoje produkty zdecydowała się przecenić sieć sklepów Media Expert ( w Kołobrzegu przy ul. Trzebiatowskiej). Po niższych cenach można kupić między innymi sprzęt RTV i AGD.

Do Black Friday ma przyłączyć się także Rossmann. Od piątku do niedzieli będzie obowiązywała specjalna promocja na perfumy. Klienci będą mogli kupić jeden flakonik, a drugi dostaną za darmo.

Okazji warto szukać też w sklepach internetowych – większość dużych platform sprzedażowych zapowiada obniżki.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend