Kino Wybrzeże zaczyna dziś grać film „Swingersi”. Na afiszu wciąż „Bad Boy” (zwiastun)

Dziś kino Wybrzeże zaczyna grać polski film „Swingersi” (zwiastun pod tekstem). Przy ul. Łopuskiego wciąż można oglądać inną polską produkcję – „Bad Boy”. Afisz uzupełnia przygodowy film „Zew krwi”.

Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par w filmie „Swingersi” nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów.
Dorota marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli.
Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę.
Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża.

Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach… (opis dystrybutora)

kino kolobrzeg e1582834303626 - Kino Wybrzeże zaczyna dziś grać film "Swingersi". Na afiszu wciąż "Bad Boy" (zwiastun)

3 komentarze

Napisz komentarz
 1. 28 lutego, 14:26 Małgosia

  Swingersi okazali sie dosyć zabawną komedią. Można usłyszeć dosyć dużo absurdalnych żartów. Więc ewidentnie nagrana do poprawy humoru Jeżeli ktos nie lubi lekko rynsztokowego humoru, nie znajdzie tu nic dla siebie. Da się obejrzeć, można się pośmiać i wyluzować. Jeśli ktoś liczy na głębokie przemyślenia po seansie, to radzę wybrać się na coś innego. 😉

  Reply this comment
 2. 01 marca, 09:57 Paula

  Dobra komedia 🙂 inna niż wszystkie 😀 muszę przyznać, że nawet odważna jak na nasze podwórko 😉 Rewelacyjna Ostrowska i Koterski!

  Reply this comment
 3. 01 marca, 21:57 xxmirabella

  Bardzo przyjemna komedia. Polecam po ciężkim tygodniu pracy, można się na prawdę pośmiać.

  Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend