Kolejne firmy rezerwują miejsce w mającej wkrótce powstać w Budzistowie galerii Karuzela. Będzie Pizza Hut?

Nowe firmy rezerwują miejsce w mającej wkrótce powstać galerii Karuzela w Budzistowie. Do kilkunastu podmiotów, które mają otworzyć tu swoje sklepy i lokale dołączyły właśnie kolejne.

Trzy kolejne firmy będą miały swoje miejsce w Karuzeli. Dwa z nich doskonale już znamy – to popularna drogeria sieciowa Rossmann i sklep Komfort oferujący dywany, wykładziny, panele podłogowe, podłogi drewniane oraz akcesoria do montażu i pielęgnacji podłóg.

Trzeciej marki dotąd nie było w Kołobrzegu. To popularna Pizza Hut, największa na świecie sieć restauracji typu Casual Dining serwująca pizzę, dania kuchni śródziemnomorskiej czy bary sałatkowe.

Przypomnijmy, że w styczniu tego roku przedstawiciel firmy Retail Concept, zapowiedział, że budowa długo zapowiadanej galerii handlowej Karuzela w Budzistowie ma ruszyć w maju i potrwać rok.

Będzie to centrum handlowe (o powierzchni ponad 25 tys. metrów kwadratowych), budynek typu „Dom i Ogród” (9,9 tys. m kw.) i blisko tysiąc miejsc parkingowych.

Centrum handlowe to budynek parterowy, w którym zaprojektowano 107 pomieszczeń w tym 53 lokali handlowych i usługowych. Oprócz sklepów, lokali gastronomicznych i usługowych zaplanowano też duże kino (sześć sal).

Na stronie internetowej Retail Concept, inwestor podał, że oprócz wcześniej wymienionych firm, swoje lokale będą tu miały również: Leroy Merlin, Lidl, OH Kino, Media Expert, Martes Sport, Deichmann, Świat Książki, Reserved, Cropp, House, Sinsay, Home&You, CCC, Pepco i Smyk.

8 komentarzy

Napisz komentarz
 1. 12 kwietnia, 12:32 Zawiedziona

  Cieszę się z kina daichman i SINSAY reszta to dno co się powtarza w kg

  Reply this comment
 2. 12 kwietnia, 12:42 darek

  Takie większe hosso. Jedyny plus to, że działkowicze będą mieli bliżej jakiś spożywczak :).

  Reply this comment
 3. 12 kwietnia, 12:54 hulk

  No to centrum miasta już kompletnie umrze będą tylko banki i więcej pustych lokali w hosso

  Reply this comment
 4. 12 kwietnia, 17:32 darek

  Też fakt. W którą stronę się nie ruszysz to masz lokal do kupna lub do wynajęcia.
  Ale co się dziwić jak miasto powinno już od dawna mieć 50 tysięcy mieszkańców a za chwilę będzie miało 40 tysięcy.

  Reply this comment
 5. 12 kwietnia, 17:42 Anonim

  DLACZEGO NIE BEDZIE KIK, HEBE, TESCO??? POWSTANA SKLEPY KTORE JUZ MAMY NA TERENIE MIASTA, NADAL BĘDZIEMY MUSIELI JEZDZIC DO SZCZECINA, LUB KOSZALINA.

  Reply this comment
 6. 12 kwietnia, 21:45 Marcin

  Jak zmusić EMPIK żeby zainwestował w K-g?

  Reply this comment
 7. 11 lipca, 19:42 Anonim

  Jak otworzą miasto umrze. Bedą banki i apteki. Galeria po otwarciu przetrwa rok .Najemcy zaczną się wycofywać z dzierżawy.Kołobrzeg nie jest dobrym miastem do handlu,komu będą sprzedawać Ubogim Niemcom którzy przyjeżdzaja tu z domu opieki ,albo kuracjuszom z NFZ śmieszne .Chyba inwestor żle ocenił sytuację w kołobrzegu.

  Reply this comment
 8. 18 lipca, 09:58 bakson

  A jakie tam będę rury do instalacji podłogowej? Coś takiego – https://sterownikitech.pl/rury-do-instalacji-podlogowej,c38.html ? Sami szukamy i nie możemy trafić niczego konkretnego. Propozycje?

  Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend