Kołobrzeski Camping Baltic po raz kolejny z tytułem Mistera

W kategorii największych campingów o pojemności ponad 450 osób swoją wysoką pozycję w kraju utrzymał Camping Baltic zdobywając po raz kolejny tytuł „Mister Camping”. Ponadto otrzymał wyróżnienie „Bezpieczny camping”.

W miniony weekend w Ryni pod Warszawą odbyło się ogólnopolskie seminarium gestorów i kierowników campingów zrzeszonych w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Punktem finalnym była ocena przebiegu sezonu turystycznego 2017 oraz ogłoszenie wyników konkursu na najlepsze polskie campingi.

Kołobrzeski obiekt funkcjonuje od 15 kwietnia do 15 października. Jednorazowo może przyjąć 600 osób na polu caravaningowym i namiotowym oraz 100 gości w domkach campingowych. 

W 2017 roku zmodernizowano 1,5 tys. metrów kw. stanowisk utwardzonych dla przyczep i camperów z nową drogą dojazdową. Wymieniono na nowy rurociąg zaopatrujący budynki campingu w wodę, ułożone zostały nowe instalacje odwodnieniowe. Zakończył się trwający 3 lata kompleksowy remont 18 domków; wymieniono podłogi i meble, odnowiono łazienki. Hitem mijającego roku okazał się oddany do użytku 1 czerwca nowy bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Fot. camping.kolobrzeg.pl

camping - Kołobrzeski Camping Baltic po raz kolejny z tytułem Mistera

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend