Kołobrzeżanka zachwyciła jurorów! Tatiana Gutowska w telewizyjnym programie „You Can Dance – Nowa Generacja”

Tatiana Gutowska z Kołobrzegu zakwalifikowała się do telewizyjnego show You Can Dance – Nowa Generacja!
-Ogromne gratulacje dla Tatiany, jej rodziców oraz brata – napisali w mediach społecznościowych trenerzy ze szkoły Vigor Styl Dance Studio, gdzie Tatiana na co dzień uczy się tańca. – Jesteśmy mega dumni! – podkreślili.

Tatiana wystąpiła w odcinku castingowym i tak zachwyciła jurorów, że otrzymała bilet do kolejnego etapu programu, czyli do Akademii.

Taneczne występy najmłodszych (w wieku 8-13 lat) oceniają specjaliści: Klaudia Antos, Michał Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola.

W „You Can Dance – Nowa Generacja” to widzowie będą mieli wpływ na to, którzy uczestnicy wytańczą drogę do wielkiego finału. Wraz ze startem odcinków studyjnych rozpocznie się głosowanie SMS, które co tydzień wyłoni najlepszych z najlepszych.
W finałowej rozgrywce na scenie zaprezentuje się czworo tancerzy i to spośród nich zostanie wybrany zwycięzca nowego show Dwójki. Warto więc śledzić, jak radzi sobie młoda kołobrzeżanka.

Na swoim profilu na Facebooku Vigor Styl Dance Studio udostępnili film z odcinka castingowego z udziałem Tatiany (pod tekstem).

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 15 stycznia, 10:21 Wiola

    Nie tylko ona bo Andrzej też tylko skoro się nie popłakał jak ona to o nim się już nie pisze…

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend