Kopał i gryzł policjantów. Proponował też pieniądze

– Nie ma i nie będzie tolerancji dla osób znieważających , naruszających nietykalność cielesną policjantów oraz próbujących wręczyć korzyść majątkową. – mówią funkcjonariusze z kołobrzeskiej komendy.
Przekonał się o tym 35-latek, który zaatakował interweniujących stróży prawa. Mężczyźnie grozi do dziesięciu lat pozbawienia wolności.

U góry krótkie wideo z doprowadzenia 35-latka.

Policjanci z Kołobrzegu zostali wezwani do awanturującego się klienta taksówki w Grzybowie. Interweniujący stróże prawa ustalili, że 35-latek, pokłócił się z taksówkarzem, szarpał go i wyzywał. W trakcie interwencji mężczyzna był agresywny, nie reagował na polecenia funkcjonariuszy. Obiecał policjantom pieniądze w zamian za odstąpienie od wykonywanych czynności, rzucił w nich banknotami.
Mężczyzna był pobudzony i konieczne było wezwanie wsparcia. W trakcie zatrzymania 35-latek wyzywał funkcjonariuszy, kopał ich, opluwał, a nawet gryzł.

W związku z popełnionym przestępstwem mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia i wytrzeźwienia.

Zatrzymany mieszkaniec Wrocławia usłyszał zarzuty znieważenia funkcjonariuszy oraz próby przekupstwa. Grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją kołobrzeskiej Prokuratury wobec mężczyzny został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend