Koszykarska Kotwica wita na pokładzie kolejnych zawodników na sezon 2021/2022

Wojciech Jakubiak (188 cm, 25 lat) to zawodnik grający na pozycji rzucającego. Ma on na swoim koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach i jest wychowankiem Czarnych Słupsk, gdzie zadebiutował w ekstraklasie. W ostatnich latach reprezentował Czarnych na zapleczu ekstraklasy, a ostatni sezon spędził w Księżaku Łowicz zdobywając średnio 10 punktów oraz rozdając ponad 2 asysty na mecz. Wojtka witamy na pokładzie Kotwicy.

Źródło: Energa Kotwica

Patryk Wieczorek (188 cm, 24 lata) odpowiedzialny będzie za rozegranie Kotwicy w sezonie 2021/22. Patryk to wychowanek MKS Dąbrowy Górniczej gdzie spędził większość swojej kariery w tym ostatni sezon łącząc grę w ekstraklasie i rezerwach. Na pierwszoligowych parkietach występował w barwach Polfarmexu Kutno oraz Pogoni Prudnik gdzie zdobywał średnio 7 punktów i 6 asyst na mecz. Patryka witamy na pokładzie Kotwicy.

Szymon Długosz (203 cm, 29 lat) to zawodnik grający na pozycji silnego skrzydłowego/środkowego. Jest on wychowankiem Czarnych Słupsk gdzie spędził ostatni sezon i wywalczył wraz z drużyną awans do ekstraklasy. Nasz nowy podkoszowy to doświadczony zawodnik, o czym może świadczyć 5 sezonów w ekstraklasie oraz 4 w 1 lidze. Na pierwszoligowych parkietach reprezentował on również barwy Siarki Tarnobrzeg. Szymona witamy na pokładzie Kotwicy.

Mateusz Itrich (202 cm, 24 lata) to wychowanek Asseco Gdyni grający na pozycji środkowego. W barwach Asseco zadebiutował on w ekstraklasie skąd przeniósł się na dwa sezony do Decki Pelplin. W drugim sezonie pobytu w Pelpinie był jednym z najlepszych zbierających 2 ligi. Po tym sezonie przeniósł się do ekstraklasowej Polpharmy Starogard Gdański, gdzie grał średnio 7 minut na mecz. Mateusza witamy na pokładzie Kotwicy.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend