KSM daje wybór – od nowego roku ogrzewanie rozliczane na podstawie podzielników lub od metra kwadratowego

31 grudnia tego roku kończy się umowa rozliczeniowa Kołobrzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej na podstawie której rozliczane były kosztu centralnego ogrzewania. Teraz KSM daje mieszkańcom wybór – od nowego roku będą rozliczać się dalej na podstawie wskazań podzielników zamontowanych na grzejnikach lub od metra kwadratowego powierzchni mieszkania.

Czas na decyzję jest do 30 maja. Oświadczenia w tej sprawie należy składać w siedzibie KSM listownie lub osobiście. Wybór sposobu rozliczenia nastąpi po zliczeniu głosów – zostania wybrana ta na którą zdecyduje się większość mieszkańców danej nieruchomości (50% + 1).

Jeżeli mieszkańcy lokali administrowanych przez KSM zdecydują o pozostaniu przy podzielnikach muszą liczyć się z kosztami ich wymiany oraz wymiany grzejnikowych zaworów termostatycznych. Może to być koszt ok. 100-120 zł za jeden podzielnik.

1 Komentarz

Napisz komentarz
  1. 31 maja, 10:20 koders

    Sterowniki do podłogówki. Czy takie – https://sterownikitech.pl/sterowniki-do-podlogowki,c28.html ? Ewentualnie na co jeszcze zwrócić uwagę, aby to miało ręce i nogi? Pomysły, propozycje?

    Reply this comment

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend