Mężczyzna ujął sklepowego złodzieja. Pomógł mu policjant po służbie

Świadomy obywatel po zauważeniu złodzieja sklepowego zatrzymał go i nie dopuścił do jego dalszej ucieczki. Przejeżdżający tamtędy funkcjonariusz Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu, który był po służbie, pomógł w zatrzymaniu. Dzięki reakcji świadomego mieszkańca zapobiegli kradzieży, a towar wrócił do dalszej sprzedaży.

Do zdarzenia doszło dziś (01.04.2021) w godzinach porannych. Mężczyzna po zauważeniu złodzieja sklepowego nie wahał się zatrzymać go i nie pozwolić by zbiegł z miejsca zdarzenia.

Przejeżdżający tamtędy funkcjonariusz prewencji zauważył dwie szarpiące się osoby. Jedną z nich był 23-latek, który w pobliskim sklepie ukradł słodycze o wartości ponad 600 złotych i próbował uciec z towarem. Okazało się, że druga osoba to właśnie mężczyzna, który udaremnił ucieczkę.

Policjant ruszył w ich kierunku i po krótkiej chwili obezwładnili młodego złodzieja. Funkcjonariusz powiadomił dyżurnego kołobrzeskiej Komendy, który na miejsce wysłał umundurowany patrol.

Dzięki błyskawicznej i zdecydowanej reakcji, mienie zostało odzyskane i powróciło na półki sklepowe. Sprawca został zatrzymany i przewieziony do Komendy, gdzie czeka na zarzuty.Gratulujemy i dziękujemy za odpowiedzialną postawę obywatela !!!

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend