Mid season sale: sprawdzamy gdzie i o ile jest teraz taniej

W sklepach już mid season sale. Sprawdzamy więc jakie promocje przygotowały dla klientów kołobrzeskie sklepy odzieżowe.

Naszą krótką przebieżkę po sklepach zaczynamy od nowego Hosso. Zaraz przy wejściu do galerii sklep z biżuterią YES informuje, że na drugi tańszy produkt daje 25 procent upustu, a na trzeci 50. Sklep Big Star przecenia wybrane produkty o 30 procent. Sklep Bytom z elegancką męską odzieżą, obiecuje m.in. 40 procent rabaty na całą kolekcję.

Medicine od cen kurtek i płaszczy odejmuje 100 zł, a za drugą rzecz skasuje połowę (promocje nie łączą się). Top Secret nową kolekcję przecenił o 30 procent. Z kolei młodzieżowy brand Diverse ceny na drugi produkt tnie o 40 procent.

Wchodzimy do „starego” Hosso. Sklep Mustang na jedną kupioną tu sztukę odzieży daje 10 procent rabatu, na dwie 20, a na trzy – 30 procent. Quiosque sprzedaje teraz kurtki i płaszcze za 50 procent ceny na metce. Są tu też wieszaki obwieszone ubraniami, których ceny rozpoczynają się już od 49 zł. Piętro wyżej Funk’n’Soul za drugą tańszą rzecz skasuje nas o 30 procent mniej.

Ceny obniżają też sklepy bieliźniane – Change Lingerie sprzedaje trzy sztuki w cenie dwóch, a sąsiedni Esotiq na wybrane modele bielizny obniża ceny o 40 procent. Sklep Per te diamenty przecenia o 15 procent, a złotą biżuterię o 10 procent.

Młodzieżowy Cropp promocję liczy w złotówkach i od cen na wybrany asortyment odejmuje 50 zł.

Na ostatnim handlowym piętrze Hosso przy placu Ratuszowym jest sklep Martes Sport. Znajdziemy tu teraz kilka promocji. Sklep zorganizował m.in. strefy wyprzedaży w których wybrane produkty kupimy w cenach 50, 75, 100 i 125 zł.

Sklep z męską garderobą Vistula (plac Ratuszowy – na przeciwko wejścia do Hosso) ma w ofercie teraz m.in. promocję ślubną.

Young Reporter przy ulicy Dubois o 30 procent przecenił dziecięce spodnie i kurtki. Kolejny sklep z ubraniami  dla najmłodszych na „starej starówce”– 5.10.15 – całą kolekcję wiosenną przecenia o 30 procent, a z kartą klubu 5.10.15 zapłacimy przy kasie nawet 40 procent mniej. Z kolei optyk przy tej samej ulicy ma teraz oprawki za połowę ceny.

Sklep obuwniczy przy skrzyżowaniu ul. Ratuszowej i Dubois, zimową kolekcję przecenia o 40 procent.

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend