Młodzież z „Ekonoma” produkowała i sprzedawała zdrowe lizaki. Ich „Lollipop” znalazł się w finale ogólnopolskiego konkursu

You are currently viewing Młodzież z „Ekonoma” produkowała i sprzedawała zdrowe lizaki. Ich „Lollipop” znalazł się w finale ogólnopolskiego konkursu

Drużyna Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich im. ppor. Emilii Gierczak w Kołobrzegu, pod opieką profesor Agnieszki Wilk dostała się do Finału Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK.

Miniprzedsiębiorstwo „Lollipop ART” z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Hotelarskich w Kołobrzegu znalazło się wśród wyłonionych 20 najlepszych szkół spośród wielu startujących w konkursie szkół branżowych i szkół ogólnokształcących.

Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo w składzie: K. Żuchowski, K. Gnybek, M. Krella, A. Czapiewski, A. Walburg, T. Czekaj prowadziło przez 6 miesięcy, na zasadach prawdziwej działalności, tzw. miniprzedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i sprzedażą zdrowych lizaków. Dzięki swojej pracy uczniowie poznali jak w praktyce, wygląda zarządzanie własną firmą. Sukces ten jest wynikiem kreatywności, wytrwałości, wiedzy oraz umiejętności uczniów, którzy stworzyli i prowadzili firmę w oparciu o realia rynkowe z wymagającą konkurencją z całej Polski. Młodzi przedsiębiorcy także chętnie dzielili się swoim zyskiem, biorąc udział w wielu akcjach charytatywnych.

Finał konkursu odbędzie się online w dniach 2-3 czerwca 2020 roku. Organizatorem ogólnopolskiego konkursu jest Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Trzymamy kciuki za naszą młodzież!

Ten post ma 2 komentarzy

  1. d

    Tak swoją drogą. Na plakacie gen. Rowecki ?

    1. Ania

      Na plakacie patronka szkoły Emilia Gierczak

Dodaj komentarz