Na placu Ratuszowym ruszyła strefa wyborcza. Tym razem bez falstartu

Wczoraj na placu Ratuszowym ruszyła tzw. strefa wyborcza. Tym razem bez falstartu. Przypomnijmy, że przed wyborami samorządowymi w 2018r. to samo środowisko polityczne w Kołobrzegu uruchomiło podobną strefę tyle tylko, że szybko po jej uruchomieniu musiano ją zdemontować, bo nie dopilnowano formalności.

Na zdjęciu: Wczoraj kandydaci do parlamentu w najbliższych wyborach – Janusz Gromek (kandyduje do Senatu) oraz Marek Hok (stara się o mandat posła) – otworzyli strefę wyborczą na placu Ratuszowym.

Strefa wyborcza na placu Ratuszowym przed wyborami parlamentarnymi 13 października to miejsce, w którym kandydaci Koalicji Obywatelskiej będą prezentować swój program wyborczy i namawiać mieszkańców by za tydzień zagłosowali właśnie na nich.  Drewniany domek z materiałami wyborczymi, przy którym można spotkać kandydatów KO do Sejmu i Senatu ma funkcjonować do ciszy wyborczej.

Wybory do Sejmu i Senatu już 13 października. Informacje dot. najbliższych wyborów, w tym m.in. listy kandydatów, godziny otwarcia lokali wyborczych i  instrukcję jak oddać ważny głos publikujemy TUTAJ

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *

*

Send this to friend