Nabór do Juniorskiej sekcji Klubu Surfingu

Szkoła Surfingu w Kołobrzegu ogłasza nabór do Juniorskiej sekcji Klubu Surfingu. Nabór odbędzie się 6 i 13 kwietnia w godz. 12-14.

Podczas naboru zostanie przeprowadzony wywiad oraz test koordynacji ruchowej i przygotowania do surfingu, na podstawie którego zostanie wyłonionych 8 najlepszych osób w wieku 14-18 lat do Juniorskiego Klubu Surfingu.

W ramach działań klubowych będą prowadzone treningi surfingowe, a dla najlepszych zawodników czekają nominacje do kadry surfingowej Pomorza Zachodniego i możliwość wyjazdów na zawody krajowe i międzynarodowe.

Surf Academy przy ul. Cichej 6a/1 w Kołobrzegu to jedna z topowych szkół surfingu w Polsce. Posiada trzynastoletnie doświadczenie w surfingu, autorski sprawdzony program szkoleniowy oparty o międzynarodowe standardy International Surfing Association oraz Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Surfingu.

Więcej szczegółów i odpowiedzi na pytania można uzyskać e-mailowo: info@surfacademy.pl lub na dwóch spotkaniach rekrutacyjnych: dn. 06.04.2019 g. 12-14 oraz dn. 13.04.2019 g.12-14. „

Napisz komentarz

zobacz wszystkie komentarze

Send this to friend